Officieel is het nog een week winter en dat gaan we — als we de voorspellingen moeten geloven — goed merken. Het wordt nog één keer bitterkoud in Nederland en we vliegen van ruim boven nul naar een paar graden vorstkou. Brrrrrr.
Eerlijk gezegd ben ik er helemaal klaar mee. Wat mij betreft mag het mooiste seizoen haar plek innemen. Spring! So ready for you!
Toffe sneaks en lanceringen maken ongeduldig
Langzaamaan begint de kledingkast van de kinderen steeds meer ‘zomer-klaar’ te raken. We hebben er zo’n zin in, heerlijk weer frisse kleurtjes en toffe nieuwe items aan. Doordat het allemaal wat langer duurt met het mooie weer worden we een beetje ongeduldig. De toffe sneak peeks en lanceringen van nieuwe collecties, dikken dat gevoel nog even extra aan. Wat is de mode dit seizoen weer gaaf en wat hebben de merken hard gewerkt om inspirerende items op de markt te brengen.
TOPitm komt dit seizoen met twee topcollecties
Zo ook TOPitm. Er zijn maar weinig merken waar we ieder seizoen opnieuw fan van zijn; TOPitm is er een van. Dit seizoen komen er maar liefst twee collecties uit! Na het zien van de eerste collectie die vorige maand gelanceerd is, werd het nog spannender wat er nu zou komen. In deze post zien jullie alvast een uitgebreide preview van de items en outfits die vanaf aankomende donderdag online en in de winkels te koop zijn. Combineer de toffe shirts uit deze collectie met de mooie rokjes en shorts. Ook vind je er leuke jurkjes met een smalle pasvorm of uitlopend en de maxidress en -rok worden ook niet vergeten. Beetje frisjes buiten? Dit seizoen tref je in beide collecties een te gek jasje aan!
Style je eigen TOPitm-look
Heb je een paar weken geleden een item van de eerste levering gekocht, maar weet je het nog niet zo goed te combineren? Check dan zeker de items van deze tweede collectie. Alle items van de gehele collectie zijn ook onderling hartstikke tof tot een outfit te stylen. Juist hip want hiermee creëer je je eigen unieke TOPitm look!
Een collectie bomvol thema en detail
De eerste levering ‘Birds’ had als thema zwaluwen met de basiskleuren rood, wit en blauw. In deze tweede collectie gaan we knallen met kleur: NEON! Je vindt er toffe items in een gave felroze kleur en een zachte kleur geel. Deze levering zit echt bomvol leuke thema’s zoals poesjes, stippen, stripes en hele toffe details zoals borduursels, flosjes en glitters! De items laten zich omschrijven als sportief en tot een meer bohemien-style. Hoe anders is deze levering dan de eerste levering, cool!
Heel benieuwd wat jullie van deze collectie van TOPitm vinden. Miranda vindt het leuk om te horen hoe haar ontwerpen door de mama’s ontvangen worden : ) Thanx!
Comments
Summervibes met TOPitm lievelings! +winactie – Mama is thuis!
10/06/2018
[…] ons hier onder dit bericht weten wie deze zomer gaat shinen in deze set en welke maat ze nodig […]
Spring is coming soon! Te gekke TOPitm review + winactie – Mama is thuis!
22/03/2018
[…] in de eerste collectie als in de tweede collectie zitten een aantal items waar wij helemaal weg van zijn. De fashionkleuren blauw, wit en rood […]
Laylacelik.nl
17/03/2018
Om eerlijk te zijn vind ik dit geen leuke kleding voor mijn dochter… maar goed ik heb een totaal andere smaak
Tamara
15/03/2018
Wat een leuke meidenkleding zal het eens laten zien aan mijn nichtje
MC Kleuver
14/03/2018
Nog even een weekje de kou doorbijten. Met jouw foto’s zit het goed. Daar is het bijna helemaal zomers!
Amylia De Schepper
14/03/2018
Wat een super fijn merk voor little ladies, die sokken vind ik bijvoorbeeld echt geweldig!
Fleur
14/03/2018
Echt iets voor mijn meiden! Lekker kleurrijk en stoer
Manon
14/03/2018
Ik ken het merk niet maar het ziet er allemaal wel heel erg leuk uit! Mooie lente collectie
Jamey
13/03/2018
Wat een leuke collectie zeg! Ik hou er wel van!
Nele van MamaExpert
13/03/2018
Leuke collectie. Zeker iets voor de dochter. Zij is de meest fashionable van ons getwee. En eigenlijk nog maar vier..
Barbara
13/03/2018
Reageer niet vaak op “openbare” sites maar nu wel! Ziet er super uit zeg. Leuk. Kende het merk niet maar ga nu zeker kijken. En Bloem staat er weer top op